Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJComments has a deprecated constructor in /home2/mfdair/public_html/plugins/content/jcomments/jcomments.php on line 25

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /home2/mfdair/public_html/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تولید محتوای دیجیتال اسلامی ضروری است

مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین گفت: با توجه به شرایط کنونی، تولید محتوای دیجیتال منطبق بر ارزش‌های اسلامی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی ،‌ سعید پورایمانی تصریح کرد:‌ با توجه به حاکم شدن تکنولوژی بر زندگی مردم و تاثیر آن بر سبک زندگی، ضروری است که محتوای  دیجیتال مناسب و مبتنی بر ارزش‌های اسلامی تولید شود.

وی افزود: هجمه‌های دشمن با طراحی و تولید محتوای دیجیتال خلاف ارزش و سبک زندگی ایرانی اسلامی، ‌ضرورت تولید محتوای دیجیتال مناسب در غالب پویانمایی،‌ بازی رایانه‌ای،‌ ساخت تیرز و کلیپ منطبق بر اصول و فرهنگ انقلاب اسلامی را افزایش می‌دهد.

مدیر مرکر دیجیتال استان گفت: در این راستا باید تلاش شود که هر خانواده یک کارگروه تولید محتوای دیجیتال داشته باشد به عبارتی هر خانه به یک خانه دیجیتال تبدیل شود و تولید محتوای دیجیتال در آن شکل بگیرد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه زنان و مادران اساس هر خانواده هستند و نقش بسزایی در پرورش نسل آینده دارند یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مرکز دیجیتال استان در سال جاری آموزش تولید محتوای دیجیتال به عموم جامعه به خصوص قشر بانوان است.

پورایمانی خاطرنشان کرد: تربیت خانواده، ‌ارتقا فرهنگ عمومی، ترویج سبک زندگی اسلامی از جمله حوزه‌های آموزشی در بخش تولید محتوای دیجیتال است که به منظور ارتقا سطح کیفیت زندگی به شهروندان و مخاطبان خاص آموزش داده می‌شود.

وی افزود: ‌با توجه به اینکه اهمیت تولید محتوای دیجیتال در عصر حاضر غیر قابل انکار است باید سطح سواد دیجیتال خانواده و به تبع آن جامعه را افزایش دهیم چرا که هر چه میزان سطح سواد دیجیتال رسانه‌ای در جامعه ارتقا یابد در راستای آن آسیب‌ها و تهدیدهای ناشی از آن کاهش می‌یابند.

مدیر مرکز دیجیتال استان تصریح کرد: امروزه سطح دانش عمومی هر خانواده ارتقا یافته به طوری که در هر خانواده حداقل یک دانشجو وجود دارد در این میان دانشجویان باید در زمینه افزایش سطح سواد دیجیتال به خانواده کمک کنند تا ارتقا سطح علمی جامعه محقق شود.

وی خاطرنشان کرد: مرکز دیجیتال استان  به منظور حمایت از تولید محتوای دیجیتال‌، در آینده‌ای نزدیک با تعامل و همکاری دستگاه‌های ذیربط نخستین جشنواره تولید محتوای دیجیتال را به منظور شناسایی نخبگان فعال در حوزه دیجیتال برای اولین برای در استان برگزار می‌کند که طی آن آثار فاخر تولید شده را تجاری سازی می کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

2122

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجتمع فرهنگی دیجیتالی فدک استان اردبیل می باشد